• Promocja! Okładka Pobiegane z deszczem

  2 książki dla dzieci(Pobiegane z deszczem+Pobiegane z wiewiórkami) z autografem

  60,00 

  Zestaw dwóch książek „Pobiegane z deszczem” oraz „Pobiegane z wiewiórkami” z możliwością dedykacji od samej autorki (w cenie)

 • Okładka Pobiegane z deszczemOkładka Pobiegane z deszczem

  Ebook dla dzieci „Pobiegane z deszczem” -Nowość

  19,90 

  Ebook dla dzieci i dorosłych.

  Niezwykła historia z licznymi przesłaniami, której akcja dzieje się podczas Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górkich w Lądku Zdroju.

  Opowiadanie z wieloma zagadkami związanymi z tajemniczym obrazem, w którym żyją znikający ludzie. Bieg górski i śmiech setek osób, który słyszy tylko jedna osoba…

 • Ebook dla dzieci 5-12 lat „Pobiegane z wiewiórkami”

  19,90 

  Ebook dla dzieci 5-12 lat „Pobiegane z wiewiórkami”.

  Niezwykła bajka, która może być czytana nie tylko przez dzieci.

  Półmaraton Krakowski, w którym bierze udział mama dziewczynki, mówiące ludzkim głosem wiewiórki               i niesamowita tajemnica sprzed ponad 150 lata dotycząca Zamku w Żywcu. Czy uda się rozwiązać zagadkę pozostawioną w listach książniczki? Czy uda się sprowadzić wiewiórki i kwiaty ponownie do ogrodu znajdującego sie przy zamku? Czy mama przebiegnie swój pierwszy półmaraton? Odpowiedzi szukaj w tej niezwykłej książce!

 • Okładka Pobiegane z deszczemOkładka Pobiegane z deszczem

  Książka dla dzieci (5-12 lat)”Pobiegane z deszczem”-z autografem(dedykacją)

  32,00 

  Książka dla dzieci i dorosłych. Niezwykła historia z licznymi przesłaniami, której akcja dzieje się poczas Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górkich w Lądku Zdroju. Książka dostępna z autografem autorki.

  Niezwykłe opowiadanie dla dzieci (dla dorosłych także) niosące ze sobą wiele przesłań, których nie sposób zliczyć. Pod płaszczykiem zwykłej historii o chłopcu żyjącym w obrazie próbującym ratować swoją krainę, przypomina o ogromnej roli śmiechu, pozytywnym myśleniu i  nie poddawaniu się.

   

 • Książka dla dzieci bajka 5-12 lat „Pobiegane z wiewiórkami”z autografem

  32,00 

  „Pobiegane z wiewiórkami”- pierwsza książka z serii „Pobiegane”. Niezwykła historia niosąca wiele przesłań, której akcja dzieje się podczas półmaratonu w Krakowie. Książka dostępna z autografem autorki.