Zanim zaczniesz czytać – uśmiechnij się.
I już jest o wiele lepiej.

Miło mi, że tu trafiłeś. Po prawie roku od wydania książki „Pobiegane z wiewiórkami”  na rynku pokazuje się „Pobiegane z deszczem” (premiera 7 maj 2022), której jestem autorką, a wraz z nową książką  na rynek wkracza wydawnictwo – „Langfort”, którego także jestem twórczynią.
Zapraszam Cię zatem do poznania mnie i dzieł prezentowanych na langfort.pl . Będą tu oczywiście książki, ale także wkrótce pojawią się obrazy przenoszące w świat bajek.

Aneta Staszewska

O mnie

Siebie znamy najlepiej, ale to chyba o nas samych jest nam mówić najciężej. Jak w kilku zdaniach opisać to co się w życiu robiło, co się lubiło i lubi? Przecież jest tego tak wiele.

Zaczynam. Lubię:

śmiać się ze znajomymi( ale też dopiero co poznawanymi osobami), biegać, morsować, chodzić na zajęcia zumby, wychodzić z psami ze schroniska na spacery( i przytulać je, gdy tylko wykazują do tego chęć), nosić koty na rękach, malować, pielęgnować kwiaty, chodzić na grzybobrania, uczyć się całkiem nowych rzeczy i …lubię zbierać materiały do książek i…lubię w końcu pisać książki!

Może teraz coś o moim wykształceniu. 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Historia na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyłam także trzy inne kierunki studiów podyplomowo. Uczestniczyłam w niezliczonej ilości kursów i szkoleń z różnych dziedzin. Wciąż mam ochotę na dalszą naukę :-).

A doświadczenie zawodowe?

W różnych branżach miałam przyjemność pracować (czasem bardzo od siebie odległych) poznając przy tym ciekawe osoby i zgłębiając daną tematykę. 

Przez prawie pięć lat była nauczycielem(między innymi takich przedmiotów jak historia, organizacja reklamy, marketing, podstawy przedsiębiorczości itp.) Prowadziłam liczne szkolenia, kursy, współpracowałam z Okręgową Komisją Egzaminacyjną.

Przez prawie pięć lat pracowałam w firmie z branży rolniczej. Gdzie odkrywałam fascynujące tematy związane między innymi ze zbożami i ich jakością oraz kwalifikowanym materiałem siewnym zbóż.

W końcu ponad pięć lat pracowałam w branży dotyczącej certyfikowania systemów zarządzania jakością oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności. Jako audytor miała okazję między innymi przeprowadzać audyty w centrach szkoleniowych, ale także na uczelniach wyższych.

Ktoś kiedyś powiedział, że Twoje obrazy wyrażają twoje doświadczenie i emocje. Poznając zatem moje dzieła-w pewien sposób po części poznajesz mnie.

Co z tym bieganiem?

Cieszę się, że poznałam niesamowite osoby tworzące grupę Night Runners, z którymi już od pięciu lat mam okazję w tylu zorganizowanych i niezorganizowanych biegach brać udział.

Były i półmaratony, biegi na 10 km i był w końcu bieg górski na 45 km! Nie interesuje mnie jednak osiąganie rekordów czasowych. Bieganie dla mnie to przyjemność oglądania przyrody i rozmawiania, śmiania się z fajnymi ludźmi.

Zapomniałam dodać! Od zawsze biegam z moim już prawie 13-letnim pieskiem. Jeżeli macie psy zachęcam Was- wyjdźcie z nimi pobiegać!

To by było na tyle!

Zapraszam Cię zatem do poznania mnie poprzez moje książki i obrazy.

Więcej informacji na temat moich dzieł, sportowych zainteresowań, morsowania, zwierząt-poznasz na powstającym właśnie blogu

– daj mi jeszcze troszkę czasu na jego stworzenie  i sprawdzaj co jakiś czas czy już jest!

Wejdź do mojego świata!